Стоматологи краю взяли участь у навчальному семінарі у форматі телемосту

2 березня стоматологи Хмельниччини долучилися до навчального семінару «Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику». Захід пройшов у форматі телемосту з Києвом та Запоріжжям.

Від Хмельниччини учасників семінару привітала головний позаштатний стоматолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА, заступник головного лікаря Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки Валентина Левицька. Вона підкреслила, що це знакова подія в роботі стоматологів України. Хоча нині ця сфера й переживає певні труднощі, пов’язані з реорганізацією та фінансуванням. Фахівець впевнена, що цей семінар допоможе фахівцям почерпнути нові знання про новітні технології, втілювати їх у життя і таким чином покращувати якість надання стоматологічної допомоги населенню.

У ході семінару лектори повідомили інформацію щодо Програми Національного стратегічного планування розвитку медичних стоматологічних стандартів в Україні, фактори ризику стоматологічних захворювань, клінічні настанови щодо призначення лікарських засобів, обґрунтування клінічних протоколів лікування ускладненого карієсу. Крім того, розповіли про впровадження принципів доказової медицини у практику охорони здоров’я. Зокрема, про профілактику карієсу та гінгівіту у дітей та осіб молодого віку; інфекційно-запальні процеси в пародонтології; профілактику та превентивну протирецидивну терапію захворювань слизової оболонки порожнини рота; методологічні підходи для оптимізації лікувального процесу в стоматології та ін.

На завершення навчального семінару зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1