Олександр Корнійчук: «2018 – це рік впровадження медичної реформи та оновлення медичних установ на Хмельниччині»

16 березня у Чемерівцях відкрили оновлене травматологічне відділення у Центральній районній лікарні. Відтепер одночасно там зможуть отримувати медичну допомогу одночасно 20 пацієнтів.

«Фінансова децентралізація дала можливість місцевим громадам, селам, селищам використовувати кошти на вкрай необхідні проекти. А це не просто вирішення поточних проблем, а стратегічний погляд у майбутнє, це розбудова та покращення соціальних об’єктів, які роками фінансувались за залишковим принципом,» – наголосив під час свого виступу голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Нагальна потреба реконструювати травматологію виникла ще у 2016 році. Відділення потребувало розширення та створення додаткової операційної. Проект реалізовували за кошти бюджетів всіх рівнів.

«Цей проект ми розпочали ще у 2016 році. Вже згодом на його реалізацію виділили 3,3 млн. грн. з державного, обласного та районного бюджетів. За ці кошти не лише капітально відремонтували 2 поверхи, а й закупили сучасне обладнання,» – зазначив Олександр Олександрович.

Сьогодні в області продовжують залучати кошти на оновлення обладнання та ремонти медичних закладів.

В даний час в відділення забезпечене всім необхідним обладнанням та інструментами для надання медичної допомоги травматологічного профілю, наявний також повний нейрохірургічний набір для проведення оперативних втручань нейрохіргічного профілю при черепно-мозкових травмах.

Лікарі травматологи закладу вдало виконують: кістковий остеосинтез, інтрамедульрна фіксація довгих трубастих кісток, застосування апаратів зовнішньої фіксації при політравмах та відкритих переломах кінцівок, малоінвазивні оперативні втручання (артроскопії, резекція менісків, меніскміктопромії), пластика передньої хрестоподібної зв’язки.

Персонал відділення пройшов спеціалізацію та готовий до запровадження в практику ендопротезування кульшових суглобів.


За матеріалами офіційного сайту Хмельницької ОДА

1 1
1 1
1 1
1 1
1