Нарада у виконавчій дирекції Хмельницького обласного відділення
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

7 липня у виконавчій дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності пройшла спільна робоча нарада. Участь у ній взяли керівники та відповідальні працівники Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, виконавчої дирекції обласного відділення фонду, а також голови медичних відбіркових комісій закладів охорони здоров’я.

Присутні обговорили питання щодо направлення застрахованих осіб на відновлювальне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів у 1 півріччі 2016 року. Протягом 3 місяців цього року видано 35 путівок до санаторно-курортних закладів на відновлювальне лікування застрахованих осіб. Особливу увагу приділяється особам, які перенесли інсульти та інфаркти міокарда. Крім того, проведене відновлювальне лікування 8 хворих після перенесених гострих цереброваскулярних порушень та 8 – після інфаркту міокарда.

До кінця 2016 року, за даними обласного відділення Фонду, заплановано 57 путівок до таких санаторіїв як «Збруч», «Авангард», «Черче».

Також учасники робочої наради проаналізували Положення про порядок медичного відбору хворих на відновлювальний етап лікування. Визначено, що першочергово направлення отримують хворі працездатного віку із вагомим реабілітаційним потенціалом. При відборі враховується важкість патологічного процесу та соціальний статус застрахованої особи.

Присутні на зібранні висловили побажання стосовно необхідності збільшити кількість реабілітаційних відділень на базі санаторно-курортних закладів області.

Директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич запропонував, при необхідності, винести питання відкриття нових реабілітаційних відділень на сесію обласної ради, а також порушувати питання збільшення кількості путівок для забезпечення потреб працюючих – учасників АТО.

Директор виконавчої дирекції обласного відділення Фонду Сергій Кіндзерський висловив готовність сприяти Департаменту охорони здоров’я та головним лікарям санаторіїв області у підготовці належної документації для розширення мережі реабілітаційних відділень.

За результатами робочої наради були прийняті відповідні протокольні доручення, які перебуватимуть на постійному контролі керівників дирекції.

За матеріалами виконавчої дирекції обласного відділення
Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності