1 вересня у Хмельницькому базовому медичному коледжі

1 вересня у Хмельницькому базовому медичному коледжі стартував новий навчальний рік. Цьогорічне свято відбулося у атмосфері піднесеного патріотизму. У великій залі театру ім.Старицького зібралася велика, дружня сім'я викладачів, студентів, їх батьків та гостей. «Під урочисте внесення у зал Державного прапору України, Прапору коледжу стояти струнко!» – ці слова піднесли в єдиному пориві всіх присутніх.

З вітальним словом звернувся до присутніх директор коледжу Іван Михайлович Нагорний. Він побажав усьому колективу досягнень у педагогічній діяльності, а студентам успіхів у здобутті професії медичного працівника. Окремі слова привітань лунали на адресу першокурсників.

Теплі вітальні слова на адресу присутніх висловили заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Зеленко Тетяна Іванівна, заступник начальника департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Косовська Тетяна Петрівна та начальник відділу професійної освіти та виховної роботи департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фіярська Світлана Ігорівна.

Хвилюючим моментом під час урочистого заходу стала посвята студентів нового набору у першокурсники. Випускники дали свої настанови, вручили символічний студентський квиток. В урочистій атмосфері першокурсники одягли білі медичні халати. По-новому, урочисто і відповідально пролунали слова обіцянки першокурсника коледжу: «Жити і вчитись так, щоб бути готовим у важку хвилину для людини надати медичну допомогу, з увагою і піклуванням відноситись до хворого, віддати всі сили і знання служінню медицині, своєму народові і вільній Україні!».

Особливого колориту урочистостям надали номери художньої самодіяльності, які підготували студенти.

Нові переживання, яскраві враження, нові надії та несподівані зустрічі продовжувались впродовж усього дня!

За матеріалами Хмельницького базового медичного коледжу

 

1

 

1 1
1 1