Конференція пам`яті професора М. Чорнобрового

16 вересня в актовій залі Державного патологоанатомічного центру відбулася IX науково-практична конференція «Актуальні питання гастроентерології та абдомінальної хірургії». Захід присвятили пам’яті почесного громадянина Хмельниччини, засновника факультету післядипломної освіти та кафедри хірургічних хвороб професора Миколи Чорнобрового.

Конференція організована за ініціативи Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА та Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. До участі у зібранні запросили більше сотні терапевтів, гастроентерологів, хірургів, сімейних лікарів, практичних лікарів інших спеціальностей лікувально-профілактичних закладів Хмельниччини.

Виступаючи перед присутніми, голова Асоціації лікарів загальної практики-сімейної медицини Вінницької області В’ячеслав Чернобровий поділився із присутніми спогадами про батька розповів про нове у діагностиці, лікуванні та профілактиці гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Крім того, учасники конференції заслухали доповіді фахівців з Києва, Вінниці та Хмельницького щодо сучасних методик діагностування та лікування хвороб травної системи.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

 

1 1