У Кам`янці-Подільському працює оновлена «Школа відповідального батьківства»

21-23 вересня, під час робочого візиту, делегації з міст Херрльюнга (Швеція) та Укмерге (Литва) відвідали оновлену «Школу відповідального батьківства» на базі Кам'янець-Подільського перинатального центру. Іноземні делегації перебували в місті Кам’янці-Подільському у рамках реалізації спільного шведсько-литовсько-українського проекту «Становлення особистості дитини ІІ», головною метою якого є створення в містах Кам’янець-Подільський та Укмерге «Центрів сім’ї» за шведською моделлю. Тому, презентація роботи в місті над Смотричем «Центру сім’ї» стала логічним результатом реалізації проекту.

Кам’янець-Подільська модель Центру сім’ї була адаптована до наявних ресурсів та потреб громади міста. Відвідувачі – це сім’ї, в яких планується народження дитини, та сім’ї з дітьми до 1 року. Фаховий персонал медиків, психологів та соціальних працівників, працює за спеціально розробленою програмою «батьківської освіти».

22 вересня гості міста були присутні на одному із занять для молодих мам з дітками до 3-х місяців. До проведення занять залучені лікарі жіночої консультації (завідувач – Дзвенислава Цуглевич) та психолог Кам`янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Юлія Побережна).

Шведські партнери були вражені досягненнями української сторони і високо оцінили рівень та якість надання послуг. Також, під час візиту, члени делегацій відвідали нову палату післяпологового перебування у перинатальному центрі.

Для планування майбутньої співпраці, Департамент гуманітарної політики Кам`янець-Подільської міської ради (директор – Альона Кузема) представив ідеї до проекту «Жінка в арт-просторі», а працівники Департаменту провели майстер-класи для присутніх.

За матеріалами Кам`янець-Подільської міської ради.

 

1 1