Відбулася конференція лікарів-педіатрів-неонатологів Хмельниччини

6 жовтня у конференц-залі Хмельницького міського перинатального центру відбулася обласна конференція лікарів-педіатрів-неонатологів. Під час засідання доповідачі провели огляд матеріалів та презентацій, представлених на Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні. Здобутки, перспективи». Зазначений захід проходив у Києві 29-30 вересня. Так, головний позаштатний неонатолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Вікторія Олексюк розповіла учасникам обласної конференції про стандарти медичного спостереження та особливості перинатальної допомоги пізнім недоношеним дітям.

Завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених Хмельницького обласного перинатального центру Тетяна Матева озвучила «Рекомендації з реанімації новонароджених – науковий консенсус 2015 року».

Лікар-неонатолог Ізяславської ЦРЛ Вікторія Набока доповнила колегу доповіддю про «Вроджені вади серця у новонароджених, реалії та перспективи діагностики та лікування», інформацією про «Значення організації банків грудного молока для вигодовування новонароджених високого ризику – досвід Естонії та м. Львів».

Кандидат медичних наук, завідуюча курсом педіатрії Міжнародної академії екології і медицини Наталія Молочек поінформувала учасників конференції про «Функціональні порушення у дітей від 0 до 6 років». Крім того, присутні обговорили ряд актуальних тем, що стосуються галузі педіатрії та неонатології.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

 

1