«Молодь обирає здоров’я»

7 грудня на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся VIII обласний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Захід організували Управління молоді та спорту і Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Хмельницький ліцей поглибленої підготовки в галузі науки, Хмельницький обласний Центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом та Хмельницький обласний Центр здоров’я.

На початку фестивалю присутніх привітав ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор Берека.

Змагання відбувалися у форматі КВК, участь у них взяли 9 команд з різних навчальних закладів Хмельниччини. Усі учасники відповідально готувалася до фестивалю, виготовили плакати та фотографії, присвячені здоровому способу життя. Крім того, компетентне журі оцінювало команди за кількома критеріями. Зокрема, за розкриттям теми про здоровий спосіб життя та шкідливі звички. Учасники демонстрували продуманий підхід до режисури виступу, гарну спортивну форму, хореографічні і вокальні здібності, а також яскраві костюми. Переможців, за словами представників журі, обрати було не просто, адже усі діти відповідально поставилися до змагань. Отож, перше місце посіла команда «Heat beat» Білогірського НВК, друге – агітбригада «Професіонали» Шепетівського НВК № 1 ім. Героя України М. Дзявульського, третє – «Мультивітамінка» Гвардійського НВК Хмельницького району.

Всі учасники фестивалю отримали подяки та цінні подарунки, а переможців відзначили грамотами та кубками.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.
1 1
1 1