Пам’яті Берегового Дмитра Васильовича

9 грудня 2016 року пішов із життя Дмитро Васильович Береговий, видатна людина, лікар, кандидат медичних наук.

З відзнакою закінчив Тернопільський медичний інститут у 1971 році, з 1972 року працював лікарем отоларингологом, а з 1979 – завідувачем отоларингологічним відділенням Волочиської центральної районної лікарні.

З червня 1990 року до грудня 2012 року очолював трудовий колектив Волочиської центральної райлікарні. При цьому не полишав свою лікарську діяльність на посаді отоларинголога, і залишився вірним своїй професії до останнього подиху.

Будучи спеціалістом вищої категорії, володів великим обсягом оперативних втручань в отоларингології, постійно впроваджував нові методи діагностики і лікування, зробив 6 раціоналізаторських пропозицій та написав 44 наукових статті.

Був також активним учасником громадського життя району та області і мав активну громадянську позицію. Неодноразово обирався депутатом районної ради, був депутатом Хмельницької обласної ради. У 1997 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», у 2003 - нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню, у 2010 році рішенням сесії районної ради присвоєно звання «Почесний громадянин Волочиського району».

За роки своєї роботи у Волочиській центральній районній лікарні Дмитро Васильович зробив вагомий внесок у організацію та розвиток охорони здоров’я Волочиського району та Хмельницької області. До кінця був відданий своїй справі, своїй лікарні, яку активно розбудовував, своєму колективу. Ними пишався, жив, дихав і до останньої миті безмежно любив.

Світла Йому пам’ять і вічна шана…

Колектив Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації глибоко сумують та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку з важкою втратою.