1

Пам’яті Валентини Іванівни Чинник

18 грудня 2016 року пішла із життя знаний медик, яка 60 років віддала галузі охорони здоров’я області, лікар інфекціоніст, бувший головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні та головний позаштатний спеціаліст з інфекційних хвороб управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Валентина Іванівна Чинник.

Валентина Іванівна народилася 15 травня 1937 року в сім’ї службовця у с. Держаки Білогірського району Хмельницької області.

У 1954 році закінчила Дунаєвецьку середню школу, у 1955 році – Дунаєвецьке медичне училище, у 1966 році – Чернівецький державний медичний інститут.

З 1956 по 1960 рік Валентина Іванівна працювала операційною медсестрою Грицівської районної лікарні,

з 1966 по 1970 рік – на посаді лікаря терапевта, педіатра, інфекціоніста, заступника головного лікаря з обслуговування населення Білогірської центральної районної лікарні,

у 1970 році – лікарем гематологом в обласній лікарні,

з 1970 по 1979 рік – завідуючою інфекційним відділенням та заступником головного лікаря району з лікувальної роботи Хмельницької ЦРЛ,

з 1979 по 1997 рік – головним лікарем Хмельницької міської інфекційної лікарні, виконувала обов’язки обласного позаштатного інфекціоніста Хмельницького облздороввідділу (в подальшому – управління охорони здоров’я облдержадміністрації),

з 1997 по 2000 рік – завідувачем діагностично-септичним та кишковим відділенням для дорослих Хмельницької міської інфекційної лікарні,

з 2000 року – лікарем методистом Хмельницької міської інфекційної лікарні.

Завдяки високій теоретичній підготовці, працюючи 18 років на посаді головного лікаря, Валентина Іванівна кваліфіковано, принципово і наполегливо вирішувала питання поліпшення медичного обслуговування населення, внесла вагомий вклад в розвиток інфекційної служби міста, області, держави.

Неодноразово обиралась депутатом міської ради, була головою депутатської комісії з охорони здоров’я, членом обкому профспілки медичних працівників.

За заслуги у розвитку матеріально-технічної бази інфекційної служби, запровадження нових методів діагностики і лікування, сумлінне виконання професійних обов’язків, значний вклад у підготовку молодих спеціалістів нагороджувалась медалями, грамотами та у листопаді 1992 року була удостоєна почесного звання «Заслужений лікар України».

Світла пам’ять Лікарю та Колезі! Земля пухом!

Колектив Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації висловлюють глибоке та щире співчуття рідним та близьким Валентини Іванівни.

Прощання з покійною відбудеться 20 грудня 2016 року з 12-00 у ритуальному залі на вул. Толстого.