Ізяславській ЦРЛ – 100 років

16 грудня свій 100-річний ювілей відсвяткувала Ізяславська центральна районна лікарня. Це не просто ювілей, в якому вмістилася ціла епоха, це час самовідданої праці людей, які присвятили себе медицині.

Саме в далекому 1916 році відкрила свої двері для перших пацієнтів Заславська земська лікарня на 100 ліжок. Тоді допомогу хворим надавали декілька лікарів та медичних сестер. Сьогодні Ізяславська центральна районна лікарня - потужна багатопрофільна медична установа на 234 ліжкомісця з сучасними медичними обладнанням, професійним кадровим потенціалом. У стінах закладу медичну допомогу надають 78 лікарів, 205 середніх та 89 молодших медичних працівників, 82 – іншого обслуговуючого персоналу.

Ювілей лікарні – це ювілей кожного її працівника, це свято тих, хто присвячує своє життя благородній праці – турботі про життя і здоров’я людини.

Гості оглянули поліклініку, де наразі завершується капітальний ремонт. Крім того, головні лікарі ЦРЛ краю побували в будівлі, де 100 років тому знаходилась земська лікарня. Сьогодні там розташоване хірургічне відділення ЦРЛ. Також гостям продемонстрували меморіальну дошку громадському та церковному діячу, лікарю, зарахованому до лику святих УАПЦ, Арсену Річинському, який протягом 3 років працював у цій лікарні.

У вестибюлі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», де відбувалися урочистості, розгорнули виставку історичних фотографій «Від минулого до сьогодення лікарні».

На 100-річний ювілей ЦРЛ до Ізяслава завітали т.в.о. заступника голови Хмельницької ОДА Валерій Олійник, заступник голови, керівник апарату Хмельницької ОР Тетяна Зеленко, заступник директора Департаменту охорон здоров’я ОДА, представники районної влади, депутати різних рівнів, керівники медичних закладів краю.

У вітальному слові головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій коротко розповів про історію становлення медичного закладу, подякував нинішнім та колишнім працівникам за сумлінну працю та відданість обраній справі.

З нагоди ювілею Ізяславської ЦРЛ ветерани та працівники закладу були удостоєні відзнак обласної та районної влади, Департаменту охорони здоров’я, обкому профспілки медичних працівників.

За матеріалами Ізяславської РДА
1 1
1 1