Відбулася відеоселекторна нарада з Міністерством охорони здоров’я

29 грудня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА пройшла селекторна нарада у режимі відеоконференції з Міністерством охорони здоров’я України. На нараді під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського обговорили питання впровадження пілотного проекту щодо реімбурсації препаратів для діабетиків. До участі запросили представників місцевих обласних державних адміністрацій, керівників територіальних структурних підрозділів з питань охорони здоров’я та профільних заступників, керівників фінансових відділів, представників аптек, що беруть участь в реімбурсації, обласних позаштатних ендокринологів та дитячих ендокринологів.

Хмельниччину представляли тимчасово виконуючий обов`язки заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Валерій Олійник, директор Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич, його заступники, інші представники ДОЗ, голова Держлікслужби у Хмельницькій області Ігор Мілінчук, головні позаштатні фахівці ДОЗ зі спеціальності «ендокринологія» та «дитяча ендокринологія».

Заступник Міністра Олександр Лінчевський висловив надію, що старт роботи нового реєстру інсулінозалежних пацієнтів буде можливим уже з лютого 2017 року. Перелік інсулінів, за якими буде здійснюватися реімбурсація, має з’явитися уже найближчим часом. Учасники відеоселекторної наради обговорили готовність регіонів щодо оперативного наповнення реєстру пацієнтів, кількості ендокринологів та визначення переліку аптечних закладів, які братимуть участь у пілотному проекті з реімбурсації інсулінів.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.
1 1