1

Пам’яті Алли Михайлівни Томенчук

15 березня 2017 року пішла з життя наша колега, головний лікар Летичівської центральної районної лікарні, відома на теренах області лікар-кардіолог Алла Михайлівна Томенчук.

Народилася Алла Михайлівна 10 жовтня 1957 року у с. Анютине Летичівського району в сім’ї, де зростало вже двоє дітей – сестра Валентина та брат Дмитро.

З 1967 року родина переселяється в смт Летичів.

Після закінчення Летичівської середньої школи № 1 Алла йде стопами своїх сестри та брата, які здобули професії медиків, і поступає у Чернівецький державний медінститут.

По закінченні інституту за спеціальністю «лікарська справа» у 1985 році вона закінчує інтернатуру і займає посаду лікаря-терапевта у Летичівській центральній районній лікарні. З 1986 року за конкурсним відбором Алла Михайлівна набувала спеціалізацію з кардіології у Київському інституті ім. Стражеско, де навчалась у відомих корифеїв держави з кардіології.

З 1987 року працює на посаді районного терапевта Летичівської ЦРЛ, а з грудня 2010 року призначена головним лікарем Летичівського району. У 2011 році до Дня незалежності України А.М.Томенчук була нагороджена медаллю Президента України.

Алла Михайлівна завжди була гарною дружиною для чоловіка, який працює у лікарні районним педіатром та завідувачем дитячим відділенням, турботливою донькою для своїх батьків, які свого часу працювали в цій же лікарні, доброю і милою сестрою, привітною і дружелюбною тітонькою для своїх племінників.

Вона була людиною неспокійної вдачі, прагнула осягнути й застосувати нове і прогресивне у районній медицині, була людиною красивої душі.

Основною рисою лікаря, невід’ємною складовою його особистості Алла Михайлівна вважала гуманізм, любов до хворого, здатність до самопожертви, поєднання розуму і серця, пунктуальність і акуратність, або коротко – високе почуття професійного обов’язку та необхідність удосконалення.

Та не лише медицина була основою життя і діяльності Алли Михайлівни. Вона мала свою активну громадянську позицію, була депутатом Летичівської районної ради, брала участь у різноманітних заходах.

Відхід у небуття Алли Михайлівни Томенчук – це наш спільний біль і наша спільна непоправна втрата…

Колективи Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та головних лікарів закладів охорони здоров’я області висловлюють глибоке та щире співчуття рідним та близьким покійної.

Світла пам’ять про Аллу Михайлівну Томенчук завжди житиме в наших серцях.