Відбулося засідання науково-практичного товариства урологів та нарада отоларингологів області

31 березня у Хмельницькому відбулися 2 профільні наради лікарів. Так, в актовій залі Державного патологоанатомічного центру пройшло засідання обласного науково-практичного товариства урологів. На зібранні фахівці обговорили кілька тем, зокрема, уролітіаз, використання ендовідеохірургії в урології, а також застосування хіміотерапії в онкоурології.

У той час в конференц-залі Хмельницької міської лікарні провели нараду лікарів-отоларингологів, які обслуговують дитяче та доросле населення області. На ній розглянули підсумки роботи служби за минулий рік, проаналізували звітність, визначили плани та перспективи розвитку у 2017 році.

Участь у нараді взяв завідувач кафедри отоларингології Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, професор Василь Кіщук. Він поінформував колег про сучасні методи діагностики та лікування хронічних тонзилітів і тонзилофарингітів. Також присутні заслухали доповідь головного позаштатного отоларинголога ДОЗ Дмитра Василенка, який надав нові відомості щодо діагностики та лікування гострого риносинуситу.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1 1