Відкриття боксованих палат у інфекційному відділенні Шепетівської ЦРЛ

5 квітня поточного року у Шепетівській центральній районній лікарні відбулося відкриття боксованих палат інфекційного відділення.

На цей захід були запрошені Голова районної ради П.Ф. Дзяворук, Голова районної державної адміністрації Р.Б. Підопригора, міський голова М.І. Полодюк, депутати міської та районної рад, благодійники, спонсори і меценати, завдяки спільним зусиллям яких і відбулась ця подія.

Багато років у інфекційному відділенні Шепетівської ЦРЛ не проводився ремонт, тим паче не було повноцінних боксованих палат. Протягом 2016 року був проведений поточний ремонт не тільки всього відділення, але капітальний ремонт боксованої половини. Ремонтні роботи проводились відповідно сучасним вимогам. З міського бюджету для його проведення було виділено 599 тис. грн. Це вагома підтримка міста за багато років.

За кошти місцевого бюджету на придбання меблів для інфекційного відділення виділено 10 тис. грн. та корпорацією «Сварог Вест-Груп», за сприянням М.М. Дячука та БО «БФ Зміцнення громад» - директор Т.П. Василик, закуплено меблі на суму 24,480 тис грн.

Придбано комплекти білизни на суму 27,220 тис. грн. виділені М.М. Агарковим.

За фінансової підтримки депутата районної ради П.П. Трофімчука придбано та встановлено металопластикові двері на суму 34,340 тис. грн. та кошти В.В. Туринського замінено електропроводку та закуплено світильники на суму 10 тис. грн.

Окремі слова подяки висловили І. Шкітіну – керівнику будівельної групи, яка здійснила ремонт інфекційного відділення.

Інфекційних хворих госпіталізують в інфекційне відділення не тільки для лікування, але і для ізоляції. Це відділення розташоване в окремому приміщенні. Внутрішнє планування і санітарний режим цього відділення з метою попередження внутрішньо-лікарняних інфекцій мають ряд особливостей. Дотримання правил особистої гігієни, зручне ліжко, чиста постіль створюють умови для більш швидкого одужання хворих і запобігання багатьом ускладненням. Ці правила забезпечують збереження здоров’я та працездатності, продовження життя людини.

За інформацією Шепетівської центральної районної лікарні.

1 1