Круглі столи на тему «Про майбутнє нашого здоров´я подбаємо сьогодні»

З 11 по 13 квітня поточного року у читальному залі Хмельницької обласної бібліотеки ім. М. Островського відбулися круглі столи на тему «Про майбутнє нашого здоров´я подбаємо сьогодні» приурочені до проведення днів здоров'я в рамках Всесвітнього дня здоров'я.

Заходи відбулися для студентів Хмельницької педагогічної академії та учнів Хмельницького колегіуму ім. Володимира Козубняка за сприяння Хмельницького обласного центру здоров´я та Хмельницької обласної бібліотеки ім. М. Островського. У заході прийняли участь завідуюча читальним залом Хмельницької обласної бібліотеки ім. М. Островського Галина Лісогор, головний лікар обласного Центру здоров'я Людмила Небесна, завідуюча просвітницьким відділом обласного Центру здоров'я Світлана Бакун, лікар - гінеколог Хмельницького міського перинатального Центру Олеся Кудла, дерматовенеролог Хмельницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру Тетяна Павлішен та лікар фтизіатр Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру Оксана Гуцол, практичний психолог міського Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Антоніна Віговська, координатор проекту «Здорова молодь — здорове суспільство» Хмельницької ассоціації громадського здоров'я «Вікторія» Максим Висоцький.

Для учнів та майбутніх педагогів молодших класів медичними фахівцями висвітлювались питання формування здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок, тютюнопаління та наркоманїй, що потрібно знати про туберкульоз та захворювання, що передаються статевим шляхом, позитивні і негативні наслідки впливу інтернету, сприяння обізнаності учнів про небезпеку, яку несуть у собі смертельні ігри із соціальних мереж та про шляхи їх подолання, виховання інформаційної культури учнів.

За інформацією Хмельницького обласного Центру здоров´я.

1 1
1 1
1 1