Акушер-гінекологи краю спілкувалися з колегами у форматі телемосту

25 травня в актовій залі Хмельницького міського перинатального центру відбувся науково-практичний семінар між Києвом, Тернополем та Хмельницьким. У форматі телемосту фахівці проаналізували «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги». Захід пройшов під керівництвом члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, першого проректора Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика Юрія Вдовиченка.

Від Хмельниччини учасників телемосту привітав головний акушер-гінеколог ДОЗ Олександр Жилко. Він підкреслив, що професія вимагає постійного підвищення рівня знань та вдосконалення навичок. Саме такі заходи допомагають дистанційно, не полишаючи меж області, черпати нову корисну інформацію.

Під час науково-практичного семінару експерти порушили теми, що стосуються світової, європейської та національної стратегій збереження репродуктивного здоров’я; ключових аспектів профілактики втрат плоду на ранніх та пізніх термінах вагітності; загальних захворювань органів малого тазу; інших проблем, що можуть виникати у практичній діяльності акушер-гінеколога.

По завершенню роботи семінару зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1