У Хмельницькій міській дитячій лікарні провели нараду щодо підтримки грудного вигодовування

25 травня в актовій залі поліклініки Хмельницької міської дитячої лікарні організували нараду-тренінг щодо підтримки грудного вигодовування. Проводила її член національної координаційної ради з впровадження ініціативи «Лікарні, доброзичливої до дитини», керівник Львівського регіонального центру підтримки грудного вигодовування, кандидат медичних наук, лікар-неонатолог Ольга Шлемкевич. Під час навчання фахівець ґрунтовно роз’яснила усі аспекти грудного вигодовування, поділилася власним досвідом, отриманим під час тематичного навчання та стажування у США.

У другій частині наради радилися, чи достойні Кам`янець-Подільський міський перинатальний центр та Шепетівська ЦРЛ і мати статус «Лікарні, доброзичливої до дитини». До слова, така сертифікація відбувається 1 раз на 3 роки. Під час своєрідного екзамену авторитетні фахівці вирішують, наскільки лікарня виконує політику підтримки грудного вигодовування і чи гідна й далі носити це звання.

Крім того, головний лікар Хмельницького обласного Центру здоров’я Людмила Небесна передала фахівцям з районів нові санітарні бюлетні, розроблені ХОЦЗ. Матеріали стосуються підтримки грудного вигодовування, дитячих інфекційних недуг та «хвороб з минулого» – вошей та корости.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1