У Кам`янці-Подільському відбулася виїзна конференція лікарів-неонатологів Хмельницької області

22 червня на базі Кам`янець-Подільського перинатального центру пройшла виїзна конференція лікарів-неонатологів краю. У ході наради її учасники розглянули низку профільних питань. Так, головний позаштатний неонатолог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Вікторія Олексюк поінформувала про ефективність медичної допомоги передчасно народженим дітям як складову Концепції загальнодержавної програми «Репродуктивне та статеве здоров’я нації на період до 2021 року». Також вона розповіла про неінвазивну вентиляцію новонароджених.

Лікар-неонатолог Ізяславської ЦРЛ Вікторія Набока доповіла про медико-соціальні питання медичної допомоги дітям та матерям, забезпечення, дотримання і захист прав дитини в Україні, а також правові питання обов’язків та прав лікарів-неонатологів.

Лікар-неонатолог Хмельницького обласного перинатального центру Наталія Білаш повідомила про особливості метаболізму заліза.

Лікар-неонатолог Хмельницької міської дитячої лікарні Ірина Мандебура розповіла про біоетичні питання виходжування передчасно народжених дітей.

Крім того, присутні проаналізували матеріали науково-практичного симпозіуму з міжнародною участю «Медико-психологічне, правове та біоетичне забезпечення медичної допомоги новонародженим», що відбувся 24 травня 2017 року в Києві.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1