Відбулось чергове засідання обласного науково-практичного товариства урологів

28 липня в актовій залі Державного патологоанатомічного центру відбулося чергове засідання науково-практичного товариства урологів краю. Участь взяли профільні фахівці лікувально-профілактичних закладів області. На цьому засіданні обговорили актуальні питання лікування нирково-клітинного раку, лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом та урологічну травму.

Головний позаштатний уролог ДОЗ Володимир Монастирський підготував доповідь про участь у Міжнародній науково-практичній конференції з онкоурології, що відбулася у квітні цього року в Києві.

Для роз’яснення питання надання групи інвалідності пацієнтам з урологічною патологією на зустріч запросили голову Хмельницької районної МСЕК Анатолія Омелянчука.

До слова, 42 лікаря-урологи області входять до Асоціації «Подільська спілка урологів». Вона є однією з небагатьох в Україні і працює за принципом громадської організації. Засідання відбуваються раз на 2 місяці. Відповідно до складеного плану, на них висвітлюють актуальні теми урології, розбирають цікаві випадки у практиці, готують тематичні презентації, розповідають про нововведення в галузі. Таким чином, прагнуть підвищувати професіоналізм колег. Якщо ж хтось із них з якихось причин не був присутній на черговому засіданні Асоціації – може прочитати новини на офіційному сайті «Подільської спілки урологів» - www.urology.km.ua.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.
/
1 1