1

ПАМ’ЯТІ Анелії Болеславівни РУМЯНЦЕВОЇ

29 липня 2017 року не стало Румянцевої Анелії Болеславівни.

Анелія Болеславівна народилася 14 березня 1937 року у тодішньому місті Проскурові. Після закінчення школи вступила до Вінницького медичного інституту, після закінчення якого у Львівській обласній клінічній лікарні та у Львівському міському відділі охорони здоров’я.

У 1981-1984 роках Румянцева А.Б. працювала на посаді першого заступника завідуючого Хмельницьким обласним відділом охорони здоров’я.

З 1984 року по 2010 рік обіймала посаду завідуючої поліклініки Хмельницької центральної районної лікарні та за сумісництвом – лікарем-офтальмологом.

З 2013 року по 2015 рік працювала лікарем-статистиком комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Хмельницького району».

Також А.Б. Румянцева входила до керівництва багатьох громадських організацій та об’єднань: ветеранів війни, чорнобильців та інших.

Маючи добру фахову підготовку та чималі організаторські здібності, Анелія Болеславівна вміла згуртовувати людей, захищала і відстоювала інтереси, як хворих, так і колег по роботі.

Неодноразово відзначалася грамотами і подяками органів влади як районного, так і обласного рівня.

Найбільша нагорода була присвоєна Анелії Болеславівні колективом і жителями району звання «Мати Тереза». Будучи віруючою людиною, вона була надзвичайно милосердною та мужньою по відношенню і до хворих і до колег, які її оточували. Її безпосередність, чуйність, доброзичливість, щирість, готовність прийти будь-кому на допомогу та зробити все можливе зробили її «Матір’ю Терезою», яку буде пам’ятати не одне покоління, як медичних працівників так і жителів району. Вона дійсно була розумом, совістю і честю колективу.

Світла пам’ять про нашу колегу Анелію Болеславівну Румянцеву назавжди залишиться в наших серцях.


Департамент охорони здоров’я
обласної державної адміністрації
та адміністрація і колектив працівників
Хмельницьких районних
лікарні та центру ПМСД
/