Представлення до відзнаки Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції кандидатур з числа медичних працівників галузі з нагоди святкування 26 – ї річниці незалежності України

Департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації повідомляє про представлення до відзнаки Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції кандидатур з числа медичних працівників галузі, яке відбулося в рамках обласних заходів з нагоди святкування 26 – ї річниці незалежності України:

Полунченко Сергій Валерійович – лікар – анестезіолог Хмельницької міської лікарні.
Понад рік (з 31.07.2014 до 25.09.2015) виконував свій професійний та громадянський обов’язок під час мобілізації у перших хвилях у складі 7 автосанітарної роти. Рятував життя й здоров’я бійців, професіонал і «універсальний солдат» на фронті: надавав високопрофесійну лікарську допомогу у непристосованих умовах, вивозив поранених. В мирному житті продовжує допомагати нашим бійцям на волонтерських засадах.

Чернобривцев Альберт Геннадійович – водій Шепетівської станції екстреної медичної допомоги Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Відмінний майстер своєї справи, за будь – яких обставин надасть домедичну і навіть медичну допомогу, дисциплінований та над відповідальний, пішов добровільно на фронт у перші дні несподіваної гарячої війни у 2014 році (з 20.06.2014 до 11.06.2015 ), пройшов Ілловайський котел і, на щастя, - вижив та повернувся до мирного життя і до своєї щоденної праці.

Департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації