Подільські стоматологи взяли участь у профільному конгресі у Києві

20-21 жовтня у столиці провели 4-й Національний український стоматологічний конгрес. Участь у ньому взяли 45 лікарів-стоматологів Хмельниччини – членів Асоціації стоматологів України. У рамках конгресу відбувся ряд симпозіумів. Зокрема, присвячених питанням щелепно-лицевої хірургії, новим підходам до діагностики, лікування та профілактики захворювань слизової оболонки порожнини рота, захворюванням тканин пародонта в різному віці, ортопедичній стоматології, дентальній імплантації та ін. Крім того, пройшов симпозіум молодих вчених та лікарів-стоматологів, а також дискусійна панель «Професійні та правові аспекти діяльності лікарів–стоматологів».

У ході конгресу презентували книгу «Стоматологія в Україні: історичні нариси», у якій описано і створення та розвиток осередку Асоціації стоматологів України в Хмельницькій області.

Голову обласного відділення Асоціації стоматологів України Валентину Левицьку за допомогу членами АСУ Хмельниччини учасникам АТО та мешканцям Маріуполя удостоїли почесного знаку «Маріуполь. Відстояли – Перемогли» від громади Маріуполя.

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1