Відзнаки Президента України «За гуманітарну участь у антитерористичній операції» за активну участь у гуманітарній допомозі та волонтерській діяльності в районі АТО

З нагоди Міжнародного Дня волонтера 5 грудня голова обласної державної адміністрації О. Корнійчук відповідно до Указу Президента України П. Порошенка вручив відзнаку Президента України «За гуманітарну участь у антитерористичній операції» за активну участь у гуманітарній допомозі та волонтерській діяльності в районі АТО наступним представникам медичної галузі:

Довганю Олегу Миколайовичу – лікарю-анестезіологу Шепетівської центральної райлікарні, батькові 3-х дітей. Спішив долучитись до порятунку поранених бійців, наполегливо прагнув поїхати в один із прифронтових шпиталів. Втомившись чекати відрядження з Міністерства охорони здоров’я, – заніс заяву у військкомат та був мобілізований, як доброволець. Під час служби на передовій лише ствердився у вірності свого вибору: «За декілька днів свого перебування з хлопцями, котрі уже пізнали війну, захоплююсь: тут є справжні герої. Буду щасливий, якщо комусь із них зможу допомогти». Перебував на фронті більше року (з 31.01.2015 до 04.04.2016). І сьогодні продовжує надавати медичну допомогу в зоні АТО на волонтерських засадах шляхом відрядження у складі «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.І. Пирогова».

Климчуку Віктору Васильовичу – завідувачу Ленковецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини КЗ «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Молодий спеціаліст за статусом і за віком, уже заслужив глибоку повагу серед колег та пацієнтів за професіоналізм, чуйність та людяність. Маючи здатність та готовність відгукнутись на запити драматичного сьогодення, неодноразово відряджався для надання медичної допомоги у прифронтовій зоні у складі «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.І. Пирогова».

Гаврилюку Олегу Віталійовичу – головному лікарю Славутського центру первинної медико-санітарної допомоги. Молодий здібний керівник, патріот своєї справи, двічі перебував у відрядженні за власним бажанням в зоні АТО у складі «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.І. Пирогова».


Також цією відзнакою нагороджено Сологуба Романа Петровича - лікаря з медицини невідкладних станів Красилівської підстанції Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Неодноразово відряджався за власним бажанням для надання медичної допомоги у зоні АТО у складі «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.І. Пирогова

Надійний та відважний лікар, працював на тих ділянках, де потрібна неабияка витримка і холодний розум. На сьогодні перебуває в зоні проведення АТО у складі ЗСУ. Відзнаку йому буде вручено після його повернення.


Начальник відділу ПДО                                                                                                                           Н. Ткачук