Хмельницький відвідали провідні вчені України в галузі педіатрії

8 грудня у Хмельницькому відбувся навчальний семінар з впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань у дітей. Участь у заході взяли заступники головних лікарів з материнства і дитинства, районні та міські педіатри, головні дитячі позаштатні спеціалісти, завідуючі дитячими відділеннями та консультаціями, дитячі інфекціоністи та гастроентерологи, лікарі ЗПСМ.

Головний педіатр Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Лариса Добровольська підсумувала попередні результати роботи галузі за поточний рік. Також обговорили ряд організаційних питань.

Спікерами навчального семінару були завідувач кафедрою педіатрії № 3 післядипломної освіти НМУ ім. О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Юрій Марушко та головний науковий співробітник відділення захворювань органів дихання та респіраторних алергозів у дітей ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», доктор медичних наук Тетяна Уманець. Їх лекції стосувалися сучасних підходів до спостереження дітей з гіпертермією, ксерозу у дітей, ацетономічного синдрому, сучасних поглядів на імуномоделюючі властивості пробіотиків, інгаляційної терапії ГРЗ в педіатрії, алергічного риніту та бронхіальної астми як серйозних проблем педіатрії.

Після закінчення освітнього семінару зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1