У Хмельницькому обговорили актуальні питання загальної практики – сімейної медицини

14 грудня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру відбулася міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання загальної практики – сімейної медицини». Організований захід за ініціативи Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА і кафедри внутрішньої та сімейної медицини Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. До участі у конференції запросили лікарів ЗПСМ, терапевтів, гастроентерологів, педіатрів, практичних лікарів інших спеціальностей.

Конференція уже стала традиційною і щороку відбувається у грудні. Цього разу спікери аналізували терапевтичну загальнолікарську практику у питаннях комбінованої фармакотерапії, оновлені рекомендації та алгоритми лікування хронічної серцевої недостатності, диференційовану терапію при гіпертонічних кризах. Також обговорили окремі питання доказової медицини, хвороб органів травлення, механізми і принципи лікування абдомінального болю, неалкогольної жирової хвороби печінки, алергічних захворювань, лікування кашлю у дорослих. Крім того, лекції стосувалися інтегрованого підходу до ведення неонатальних жовтяниць, хронічного гастриту як вірогідної передумови розвитку раку шлунку та герпетичної інфекції.

До того ж, доповідачі повідомили учасникам конференції інформацію за матеріалами науково-практичної конференції з міжнародною участю «Невизначеність та доказовість в клінічній практиці та управлінні первинною медичною допомогою», котра відбулася наприкінці листопада – початку грудня у Києві.

Завершилася конференція врученням відповідних сертифікатів зареєстрованим учасникам.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1