ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Департаменті охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації відбудуться 21.12.2016 року о 18.00 в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації (м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46).

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви в обов'язковому порядку додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого для участі в установчих зборах та балотуванні на членство в громадській раді представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 10 грудня 2016 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 09-00 до 15-00 год за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 54, Хмельницька міська поліклініка №1, каб. № 105, Соловей Алла Вікторівна, контактний телефон: 097-308-44-35.

Приклади заяв і документів можна скачати у вигляду архіву із сайту (ссилка на значку із дискетою)

Заяви та документи (приклади) Переглянути або завантажити