ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

НАКАЗ

24.02.2014      м. Хмельницький      № 76
Про затвердження Порядку використання у 2014 році коштів обласного бюджету
по відшкодуванню витрат на зубопротезування пільгових категорій населення

На підставі статті 22 Бюджетного кодексу України, рішення двадцятої позачергової сесії Хмельницької обласної ради від 14 лютого 2014 року № 1-20/2014 „Про обласний бюджет на 2014 рік”, з метою соціального захисту пільгових категорій населення,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок використання у 2014 році коштів обласного бюджету по відшкодуванню витрат на зубопротезування пільгових категорій населення (додається ).
  2. Головним лікарям центральних районних лікарень та районним стоматологам організувати роботу щодо забезпечення своєчасного виконання цього наказу.
  3. Головному лікарю комунального закладу “Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка”:
  • організувати надання послуг по пільговому зубопротезуванню відповідно до Порядку використання у 2014 році коштів обласного бюджету по відшкодуванню витрат на зубопротезування пільгових категорій населення.
  • забезпечити надання звітності по використанню коштів обласного бюджету, виділених для проведення пільгового зубопротезування.
  1. Цей наказ набуває чинності через 10 днів з дати його державної реєстрації у Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області, але не раніше дня його оприлюднення.
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації - начальника управління фінансово-ресурсного та кадрового забезпечення галузі охорони здоров’я Н.В. Федів.
Заступник директора Департаменту Т.П. Косовська

 

Для завантаження тексту наказу з усіма додатками натисніть ТУТ.