Нарада лікарів-ендокринологів, педіатрів на тему: «Актуальні питання дитячої діабетології»

13.07.2018 року о 10 годині в актовому залі Хмельницької обласної дитячої лікарні відбулася нарада лікарів-ендокринологів, педіатрів на тему: «Актуальні питання дитячої діабетології» за участі провідних фахівців дитячої ендокринології. На нараді були присутні районні та міські педіатри, лікарі-ендокринологи та дитячі ендокринологи, завідуючі дитячими відділеннями та консультаціями. Був проведений глибокий аналіз сучасного стану роботи з хворими на цукровий діабет, обговорені питання з покращення роботи фахівців та усунення деяких недоліків в роботі, зокрема удосконалення в роботі з медичною документацією та електронним реєстром хворих.

На нараді була присутня Фішук Оксана Олексіївна, доцент Вінницького державного медичного університету, кафедри ендокринології, яка розповіла про новітні досягнення в лікуванні хворих на цукровий діабет, зокрема про новий препарат Деглюдек, що дозволяє стабілізувати рівень цукру в крові хворого на період до 42 годин.

О 13 годині був проведений майстер-клас з навчання дітей, хворих на цукровий діабет. Для присутніх дітей та їх батьків було проведене наочне практичне навчання з точного підрахунку хлібних одиниць та правильної поведінки для підтримки та збереження нормального вмісту цукру в крові.


Світлана Бакун,
Хмельницький обласний центр здоров'я

1 1
1