У Хмельницькому майстер-класи провели провідні вчені в галузі акушерства та гінекології України

25 вересня у виставковій залі Хмельницької торгово-промислової палати провели навчальний семінар у формі майстер-класів на тему: «Здоров’я жінки у 21 столітті». Досвідом з акушер-гінекологами та лікарями загальної практики–сімейної медицини ділилися науковці з Дніпра, Львова, Києва та Запоріжжя. Зокрема, завкафедрою акушерства та гінекології Дніпропетровської медичної академії, професор, доктор медичних наук Валентин Потапов; завкафедрою акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, професор, доктор медичних наук Віра Пирогова; завкафедрою акушерства, гінекології та медицини плоду Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України Світлана Жук; доцент кафедри онкології Запорізької медичної академії післядипломної освіти, кандидат медичних наук Надія Волошина.

У ході лекцій та майстер-класів доповідачі розповіли про роль дефіциту вітаміну D у розвитку акушерської та гінекологічної патології; клінічні аспекти терапії та ранньої реабілітації репродуктивного здоров’я; імплементацію міжнародних протоколів у клінічну практику; ризики та лікування патології шийки матки у жінок різного віку тощо.

Після закінчення доповідей та їх обговорення всі, хто брав участь у навчальному семінарі, отримали сертифікати МОЗ України.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1