Неврологи області провели науково-практичну конференцію та підсумували результати за 9 місяців року

7 листопада у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру відбулася науково-практична конференція за участю керівника Центру нервово-м’язових захворювань периферичної нервової системи КЗ ЛОР Львівської обласної клінічної лікарні Ореста Семерака на тему: «Запальна демієлінізуюча полінейропатія. Діагностика та лікування».

У продовженні зібрання головний невролог Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Костюк повідомив про стан надання неврологічної допомоги населенню області за 9 місяців поточного року. Зокрема, за цей період в області було зареєстровано понад 2,5 тисячі гострих порушень мозкового кровообігу. З внутрішньочерепними крововиливами в стаціонари краю госпіталізували близько 500 хворих. Найбільша кількість пацієнтів з таким діагнозом перебували в Хмельницькій обласній та міській лікарнях.

З інфарктом головного мозку в стаціонари області надійшли понад 2 200 пацієнтів. Зареєстровано понад 16 тисяч випадків захворювань периферичної нервової системи.

На завершення доповіді Олександр Костюк рекомендував колегам з районів проаналізувати ситуацію на місцях і працювати над покращенням показників роботи галузі.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1