У Кам`янці-Подільському обговорили реформування галузі охорони здоров’я під час Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю

12-13 грудня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Модернізація менеджменту системи охорони здоров’я в умовах проведення медичної реформи». Захід проходив у Кам`янці-Подільському. Організована зустріч під егідою Міністерства освіти та науки, Міністерства охорони здоров’я України, Тернопільського національного економічного університету, Управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА та Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

Ініціатори конференції мали на меті виявити проблеми розвитку сучасного менеджменту та виробити рекомендації щодо запровадження сучасних технологій адміністративного, кадрового, фінансового, інформаційного, інноваційного, комунікаційного менеджменту в закладах охорони здоров’я, вдосконалення форм міжсекторної та міжмуніципальної співпраці в умовах проведення медичної реформи. Робота конференції проходила в режимі пленарного засідання та засідання секційних дискусійних майданчиків за визначеними напрямками.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.

1 1
1