У Нетішині офіційно відкрили сучасний кабінет томографії

22 січня, у медсанчастині офіційно відкрили сучасний кабінет комп’ютерної томографії. Поява потужного томографа дає можливість вирішити одну із найбільших проблем, яка існує у Нетішині роками – це транспортування хворих на комп’ютерне обстеження в лікувальні заклади сусідніх міст. На урочисте відкриття приватного кабінету завітали міський голова Олександр Супрунюк, заступник очільника міста Ольга Бобіна, заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку Хмельницької АЕС Віктор Демидюк, керівник КНП НМР «СМСЧ м. Нетішин» Василь Пословський та його заступник Валентина Щукла, директор ТОВ «СТЕМІК» Роман Каліщук, а також інвестор зі Словаччини Томаш Зенічек. У вітальному слові очільник міста Олександр Супрунюк зазначив: «Завжди приємно, коли створюються нові можливості для лікування пацієнтів. Адже медичні послуги лише тоді будуть якісними, коли працюватиме відповідне обладнання та висококваліфікований медичний персонал. Переконаний, що можливість швидко і точно діагностувати хворобу, значно полегшить процес лікування». У свою чергу, керівник ТОВ «СТЕМІК» (м. Луцьк) Роман Каліщук розповів присутнім про роботу сучасного томографа та методи виконання обстежень. Окрім платної діагностики, на комп’ютерному томографі планують реалізувати і благодійну допомогу, зокрема, лікарі будуть проводити 2 безкоштовних обстеження в місяць для пацієнтів, які перебувають у важких життєвих обставинах. Логічним завершенням заходу стало підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Нетішинською міською радою, ТОВ «СТЕМІК» та КНП НМР «СМСЧ м. Нетішин».

Комп’ютерна томографія на сьогодні є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Томограф використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини, для діагностування різноманітних уражень головного мозку, для перевірки стану судин та багато іншого. Томографія дає можливість виявити злоякісні новоутворення навіть на тих стадіях, коли інші методи діагностики їх не розпізнають. Нагадаємо, що у травні минулого року між КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин» та ТОВ «СТЕМІК» (м. Луцьк) був підписаний договір про здачу в оренду на 10 років нежитлового приміщення загальною площею 90 м.кв. на першому поверсі стаціонару під кабінет комп’ютерної томографії. Переговори по даному питанню проводились ще з осені 2017 року.

Приватна фірма «СТЕМІК» разом з інвесторами зі Словаччини встановили потужний комп’ютерний мультиспіральний 16-зрізовий томограф фірми Siemens 2018 року випуску, який коштує 300 тис. євро. Поява такого обладнання дасть можливість медсанчастині значно розширити свої діагностичні можливості. Очолив кабінет комп’ютерної томографії Ігор Корнійчук, у минулому завідувач рентгенвідділення КМЗ НМР «СМСЧ м. Нетішин», лікар з 23-річним стажем.


1 1
1

За інформацією відділу з організаційних питань апарату
виконавчого кабінету Нетішинської міської ради