Славутська підстанція екстреної меддопомоги святкувала входини

6 березня, колектив швидкої допомоги відсвяткував своє новосілля. На ремонт нових приміщень Славутської підстанції екстреної медичної допомоги з бюджету міста було виділено 190 тис. грн.

Старший фельдшер Зоя Семенюк від імені колективу подякувала за проведені ремонтні роботи та забезпечення комфортних умов для роботи підстанції.

Привітали медичних працівників керівники міста та району – Василь Сидор, Леонід Радзивілюк та Богдан Маршук, а також колеги – головний лікар Славутського ЦПМСД Олег Гаврилюк, головний лікар Шепетівської станції екстреної медичної допомоги Тетяна Вознюк, заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ Світлана Кузмінчук.

Цього дня також було оглянуто хід виконання робіт в травматологічному відділені, зокрема приміщення операційної. Відвідали й вже відремонтовані кабінети ЦПМСД.

Міський голова Василь Сидор зауважив, що питання медицини залишаються першочерговими, а тому й надалі спільними зусиллями з керівництвом району будуть реалізовуватися заходи щодо забезпечення стабільної роботи медичних закладів, зміцнення та модернізацію їх матеріально-технічної бази.

Зокрема, сьогодні вкрай гостро постає питання збереження та ремонту інфекційного відділення. Це завдання, яке сьогодні стоїть перед усіма громадами Славутчини. Тому було прийнято рішення щодо забезпечення виконання капітальних робіт за спільні кошти, виділені з бюджетів Славутської міської ОТГ, Славутського району, Крупецької, Ганнопільської, Берездівської, Улашанівської об’єднаних територіальних громад. Загальна вартість робіт складатиме 8 млн. грн. Загалом виконання робіт проходитиме у два етапи, перший з яких планується виконати уже в цьому році. На дану ціль на черговій сесії міськради планується виділити 500 тис. грн.


1 1
1 1

Прес-служба Славутського МВК