У Хмельницькому провели семінар у форматі телемосту з терапії внутрішніх хвороб

20 березня в актовій залі Хмельницького міського перинатального центру відбувся науково-практичний семінар на тему: «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб». Захід провели у форматі телемосту між Києвом, Хмельницьким та Тернополем. Натхненником та спікером у проведенні цієї та аналогічних конференцій є професор кафедри управління охороною здоров’я Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, доктор мед. наук Ніна Гойда.

Під час семінару учасники заслухали лекції щодо безперервної медичної освіти на сучасному етапі; диференційної діагностики анемій; практичних аспектів у боротьбі з метаболічними наслідками D-дефіциту; симптом-модифікуючої та локальної терапії остеоартриту; сучасних можливостей в лікуванні ГЕРХ; місця муколітиків в лікуванні дихальних шляхів; сучасної раціональної антибіотикотерапії позалікарняної пневмонії; лікування бронхіальної астми на сучасному етапі; питання стресу та репродуктивного здоров’я жінки; про антитромбоцитарну терапію в практиці лікаря-інтерніста; як обрати ефективний та безпечний НПЗЗ при лікуванні больового синдрому; про можливості фітотерапії у профілактиці ССЗ; тактику сімейного лікаря у веденні коморбідного пацієнта; тактичні питання раціональної антибактеріальної терапії; функціональний підхід до використання фосфоліпідів; критерії вибору оптимального АГП; раціональний підхід до замісної ферментної терапії; ефективні стратегії лікування алергічного риніту; сучасні підходи до лікування дифузних захворювань печінки та інші теми.

Лекторами були провідні вчені та фахівці Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Української військово-медичної академії, клінічної лікарні «Феофанія», ДУ «ІПАГ НАМН України», Національного фармацевтичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти, Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України», Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Після завершення телемосту усі зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.


1 1
1 1

Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.