Шепетівщина отримала новий сучасний реанімобіль

1

Сьогодні, 26 березня, в актовому залі Шепетівської ЦРЛ відбулися урочистості з нагоди вручення нового реанімобіля. Відтепер він поповнив автопарк екстреної швидкої допомоги.


1

Серед гостей — голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, директор Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич, перший заступник голови облради Неоніла Андрійчук, народний депутат Олександр Герега, депутати облради Микола Дячук та Врам Мовсісян, очільники району — голова РДА Віталій Бузиль та заступник голови районної ради Артур Мовсісян. Також у залі присутні були медики, представники громадськості та посадовці.


1

— Я не вперше на Шепетівщині, — резюмував голова облдержадміністрації Вадим Лозовий. — І сьогодні привід дуже приємний: на станцію екстреної медичної допомоги вручаємо новий сучасний повністю обладнаний автомобіль. А все для того, аби мешканці Шепетівки та району могли вчасно отримати таку важливу медичну допомогу, а медики — врятувати не одне життя.


1

Відтак, голова ОДА та директор Департаменту охорони здоров’я вручили акт прийому-передачі на новеньку автівку.


1

1

Зі свого боку, головний лікар станції екстреної медичної допомоги Тетяна Вознюк подякувала за підтримку медичної галузі та розуміння усіх проблем і потреб.

— Це — не просто подарунок. Це — не просто свято. Це — надія на краще життя. Нашим медикам буде працювати комфортно, легко… Адже сучасний реанімобіль оснащений найновішою апаратурою. А допомога населенню міста Шепетівки та району буде вчасна, доступна, якісна та швидка.

За підтримку та сприянню медичній галузі Шепетівки подякувала й головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук. Вона розповіла про досягнення та зміни в медицині району і плани на майбутнє.

До слова, сучасний автомобіль оснащений за останніми медичними тенденціями. Всередині обладнаний новітньою апаратурою для надання екстреної медичної допомоги важкохворим.


1

— Тут є дефібрилятор — апаратура, яка відновлює серцево-судинну діяльність, електрокардіограф, який знімає кардіограму для постановки правильного діагнозу. Також у наявності шини для мобілізації при травмах, зручні ноші, якісне освітлення та обладнання для крапельниць. Тобто, все те, що необхідно для якісної допомоги пацієнту, — пояснила Тетяна Вознюк.


1

Отож, медичні послуги району в надзвичайних ситуаціях таки покращаться.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр здоров’я.