В с.Корчик Шепетівського району продовжується будівництво нового приміщення школи та амбулаторії


13 червня голова райдержадміністрації Віталій Бузиль разом із головою районної ради Петром Дзяворуком побували у с.Корчик, де оглянули об’єми проведених будівельних робіт Корчицької школи та амбулаторії.

Нагадаємо, що в рамках реформування сільської медицини, в Шепетівському районі триває будівництво двох сучасних амбулаторій – у селах Корчик та Судилків.


1

Спілкуючись з будівельниками очільник району наголосив на необхідності дотримання визначених планів будівництва амбулаторії, оскільки створення гідних умов як для пацієнтів, так і для лікарів та надання якісних медичних послуг в сільській місцевості є одним з пріоритетних завдань, якому приділяється особлива увага.

Далі посадовці поспілкувались з мешканцями села. Поцікавились проблемними питаннями, які хвилюють їх, відповіли на поставленні запитання.


1

Також керівники району побували на будівельному майданчику нового приміщення Корчицької школи.  Ознайомившись із ходом робіт, Віталій Бузиль зауважив, що питання добудови даного об’єкту є дуже важливим, адже сьогодні діти навчаються у старих, непристосованих, а тим більш аварійних приміщеннях. Надіємось, що скоро будівництво завершиться та об’єкт буде зданий в експлуатацію.


1


1


1

Сектор інформаційної діяльності Шепетівської РДА

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації