Засідання обласного формулярного комітету ДОЗ ОДА

16 липня 2019 року о 10 годині у конференц-залі Державного патолого-анатомічного центру відбулося розширене засідання обласного формулярного комітету ДОЗ ОДА “Про дотримання галузевих вимог з отримання, зберігання і використання ЛЗ, медичних імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення в ЛПЗ області” за участі членів обласного формулярного комітету ДОЗ ОДА, заступників головних лікарів з лікувальної роботи - голів фармакотерапевтичних комісій ЛПЗ області, відповідальних осіб за обіг лікарських засобів у ЛПЗ — головних медичних сестер, інших визначених осіб.

Відкрив засідання доповіддю про сучасний стан дотримання вимог законодавства України щодо якості лікарських засобів у закладах охорони здоров'я начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області Мілінчук I.A.

Далі доклад щодо обігу виробів медичного призначення в ЛПЗ представила заступник начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області Матіяш С.М.

Продовжив засідання з оглядом сучасного стану обігу медичних імунобіологічних препаратів головний епідеміолог ДОЗ ОДА Мирний О.Б.

Після цього з аналізом подання карт-повідомлень про побічні реакції лікарських засобів від ЛПЗ області у І півріччі 2019 року, у т.ч. в автоматизованій інформаційній системі з фармаконагляду, виступив заступник голови обласного формулярного комітету ДОЗ ОДА, співробітник регіонального відділення ДП “Державний експертний центр МОЗ України ” Оголь А.Ж.

Наступною на засіданні була заслухана доповідь про дотримання вимог формулярної системи та Національного переліку ЛЗ в ЛПЗ області, яку представила секретар обласного формулярного комітету ДОЗ ОДА, провідний спеціаліст відділу моніторингу та розвитку охорони здоров’я ДОЗ ОДА Живуліна Н.В.

Наприкінці з доповіддю щодо актуальних питань реалізації державної політики забезпечення лікарськими засобами виступила заступник директора ДОЗ ОДА Федів Н.В.

З заключним словом виступила заступник директора Департаменту ДОЗ ОДА Т.П. Косовська, яка наголосила, що для покращення вирішення існуючих проблем необхідна тісна співпраця всіх лікувальних установ області.


Бакун С.М.,
Зав. відділом зв'язку із ЗМІ та громадськістю
Хмельницького обласного Центру громадського здоров’я.

1 1
1