Подільські педіатри долучилися до тренінгу-практикуму у форматі телемосту

18 вересня у Хмельницькому провели тренінг-практикум для педіатрів «Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей». Захід пройшов у форматі телемосту, до якого долучилися також Київ та Вінниця.

Лекції читали провідні науковці НМАПО ім. П. Л. Шупика, ДУ «Інститут отоларингології імені проф. О.С. Коломійченка НАМН України», ДУ «ІПАГ ім. акад. О. М. Лук'янової НАМН України», НМУ ім. О. О. Богомольця, інших наукових медичних закладів.

Доповідачі довели до відома учасників телемосту нову інформацію щодо профілактики інфекційних захворювань у дітей; ролі та місця мометазону в лікуванні гострого риносинуситу; вірусних інфекцій у дітей та сучасних поглядів на їх лікування; практичних аспектів лікування та профілактики найбільш розповсюджених захворювань у дітей і підлітків; використання мікронутрієнтів для підтримання здоров’я дітей та підлітків; сучасних підходів до терапії болю в горлі; лікування хворих на гострий та хронічний фарингіт; можливості, ефективності, безпеки спорових пробіотиків в практиці лікаря-педіатра; сучасного підходу до лікування кропив’янки у дітей з точки зору гастроентеролога; причин болю в горлі та їх усунення.

Після завершення навчального телемосту зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр громадського здоров’я.

1 1
1