У Хмельницькому провели засідання Клубу кардіолога, терапевта та сімейного лікаря

17-18 вересня у Хмельницькому Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика спільно з ГО «Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини» та Департаментом охорони здоров’я Хмельницької ОДА організували цикл безперервного післядипломного медичного навчання «Доказова медицина в клініці внутрішніх хвороб та сімейній медицині». Участь у заході взяли кардіологи, сімейні лікарі, терапевти, педіатри, невропатологи та ендокринологи закладів охорони здоров’я Хмельницької області.

Захід відкрила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню, головний терапевт Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Аліна Костенко. Лекції читали провідні науковці галузі охорони здоров’я – професор, доктор мед. наук Марина Долженко; професор, доктор мед. наук Ганна Радченко; доцент, канд. мед. наук Ірина Давидова, інші фахівці.

Окрім лекцій, проводили майстер-класи в інтерактивному режимі в групах. Так, заслухали нову інформацію щодо антигіпертензивної терапії у пацієнтів з резистентною артеріальною гіпертензією та ураженням нирок. Також навчалися як лікувати хворого з артеріальною гіпертензією та хронічним коронарним синдромом за Європейськими рекомендаціями 2018-2019 р. р. і проводили клінічний розбір випадку. Інший майстер-клас присвятили попередженню ускладнень у хворих з артеріальною гіпертензією та ішемічною хворобою серця. Крім того, всі учасники навчань взяли участь у тренінгу з серцево-легеневої реанімації. Свої навички вдосконалювали з допомогою кваліфікованого інструктора на спеціальному манекені.

За результатами проведення навчання усі зареєстровані учасники, які відповіли на тестові запитання курсу, отримали відповідні сертифікати.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр громадського здоров’я.

1 1
1 1
1 1
1
1 1