У Хмельницькому провели 12-ті Подільські медичні читання

7 листопада у приміщення Хмельницької обласної філармонії відбулася міжобласна науково-практична конференція «Особливості діагностики та лікування комбінованої патології внутрішніх органів. Новітні аспекти». Такою була тематика щорічних Подільських медичних читань, що проводяться на Хмельниччині уже 12 років поспіль. Організували їх Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова спільно з Департаментом охорони здоров’я Хмельницької ОДА. До участі в заході запросили заступників головних лікарів з медичного обслуговування населення, завідувачів терапевтичних служб, лікарів-кардіологів, ревматологів, пульмонологів, гастроентерологів, дільничних терапевтів та лікарів загальної практики-сімейної медицини з Хмельницької, Вінницької та Чернівецької областей.

Лекції читали провідні вчені Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова та факультету післядипломної освіти цього вузу, Української військово-медичної академії, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, а також лікарі-практики.

Тематика доповідей охопила широке коло питань. Зокрема, проблеми серцево-судинної системи, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, хвороб дихальної системи та ЛОР-органів, алергічні реакції організму, залізодефіцитну анемію, захворювання печінки, вірусні інфекції у дітей, психосоматичні хвороби, афективні розлади та ін.

Також в рамках конференції відбувся тренінг «Сучасний підхід до корекції рівня серцево-судинного ризику шляхом лікування дисліпідемій та хронічного коронарного синдрому в практиці сімейного лікаря та спеціаліста».

Після завершення доповідей усі зареєстровані учасники отримали відповідні сертифікати.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр громадського здоров’я.

1 1
1 1
1