Нову амбулаторію сімейної медицини відкрили у Шутнівцях

Дев’яту амбулаторію, збудовану в рамках програми “Доступна медицина”, відкрили сьогодні в селі Шутнівці, що на Кам’янеччині. Якісні медичні послуги первинки стали ближчими та доступнішими для понад 4000  мешканців навколишніх сіл.

Розділити радість цього без перебільшення святкового моменту з місцевими жителями завітали обласні посадовці, представники районної влади, Слобідсько-Кульчиївецької ОТГ.


1

Важливість цієї події для громади відмітив у вітальному слові т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук.

“Такі події, як сьогоднішнє відкриття амбулаторії гуртують громаду, дають її мешканцям впевненість у тому, що держава дбає про них, та вселяють надію на краще. Вони також на реальному прикладі демонструють, що для держави найбільшою цінністю є людина, її здоров’я та добробут,” – зазначив Сергій Петрович.

2 сімейних лікарки амбулаторії будуть піклуватися про здоров’я 4100 мешканців сіл Шутнівці, Панівці, Баговиця, Велика та Мала Слобода, Устя та Тарасівка. Для цього у них є все необхідне для надання кваліфікованих та якісних медичних послуг: медичне обладнання, комп’ютерна техніка, службовий автомобіль. А невдовзі запрацює і телемедицина, бо комплект необхідного для цього обладнання директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Яків Цуглевич під час урочистої церемонії відкриття вручив лікарям. Забезпечено і якісний інтернет-зв’язок, аби сімейні лікарі могли проконсультуватися з вузькопрофільними спеціалістами.

Загалом на будівництво та обладнання амбулаторії витратили 8 млн.295 тис.грн. 90% з яких профінансовано з державного бюджету, 10% – з бюджету Слобідсько-Кульчиївецької ОТГ. Головний розпорядник коштів – управління регіонального розвитку та будівництва ОДА, замовник будівництва – ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”, підрядник – ТОВ “Гермес С”.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації.