У Славутській ЦРЛ відкрито оновлене травматологічне відділення


1

Сьогодні  у КП «Славутська центральна районна лікарня ім. Михайлова  відбулося урочисте відкриття травматологічного відділення після проведення капітального ремонту.

У заході взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, депутати обласної ради, представники районної влади, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, об′єднаних територіальних громад району, працівники та пацієнти лікарні.

Травматологічне відділення  розраховане на 25 ліжок. За 11 місяців  поточного року проліковано 664 пацієнта. Виконано 386 оперативних втручань різної складності, надається цілодобова ургентна травматологічна допомога лікарями.

Відділення розміщено в старому корпусі. Протягом останніх 30 років ремонти не проводились. У 2019 році у відділенні був здійснений капітальний ремонт частини приміщень, відремонтовані санітарні  вузли, проведено холодне і гаряче водопостачання, відремонтовано операційний блок, одна перев’язувальна, 4 операційні палати та палати для перебування хворих.


1

Загальні витрати реалізації проекту склали 2 млн. 298 тис.гривень. У відділенні замінені всі ліжка та частина меблів. Для фінансування названих вище робіт були залучені кошти спонсорів в сумі 350 тис.грн та кошти районного бюджету – 1 млн.848 тис. гривень.


1

У поточному році для покращення матеріальної бази медичного закладу проведений ремонт хірургічного відділення за рахунок коштів районного бюджету, на це було спрямовано 1 млн. 300 тис. грн, а також переоснащені 2 операційних блоки операційними столами та операційним світлом за кошти обласного бюджету.

Проводиться капітальний ремонт частини приміщення інфекційного відділення. У поточному році ресурси, які були спрямовані на ці цілі, це кошти районного бюджету – 2 млн. 500 тис. грн, громад – 930 тис. грн, обласного бюджету – 350 тис. гривень.


1

Як зазначив Михайло Загородний,  обласна та районна влада опікуються охороною здоров’я, бачить проблеми галузі та допомагає їх вирішувати, тим самим удосконалюючи медичну допомогу для населення. А відкриття відремонтованого й оснащеного травматологічного відділення лікарні дасть змогу значно покращити умови лікування мешканців району.

Щорічно у КП «Славутська центральна районна лікарня ім. Михайлова  на лікуванні перебуває більше 10 тисяч пацієнтів, виконується близько 4 тисяч операцій, в т.ч. більше 1,5 тисяч оперативних втручань різної складності. Широко застосовується лапароскопічні методи лікування і діагностики.

У лікарні працює відділення невідкладної медичної допомоги, яке введено в дію в 2018 році. За рік у відділенні отримує допомогу більше 2 тисяч пацієнтів. Відкрито і працює філіал відділення детоксикації Хмельницької обласної лікарні. На сьогоднішній день виконані роботи з його розширення, так як наявні апарати для гемодіалізу не забезпечують повну потребу.

З нагоди відкриття оновленого травматологічного відділення та за вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони здоровя , надання медичної допомоги населенню району Михайло Загородний вручив відзнаки обласної ради колективу лікарні та завідуючому травматологічним відділенням. Для потреб закладу очільник облради подарував багатофункціональний принтер.

Після урочистого відкриття травматологічного відділення голова облради ознайомився з роботою окремих відділень центральної районної лікарні.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної ради