У Хмельницькому провели тренінг-програму для лікарів «МИСТЕЦТВО ЛІКУВАННЯ: післядипломний курс професійного вдосконалення»

30 січня у театрі ім. Старицького організували тренінг-програму для лікарів «МИСТЕЦТВО ЛІКУВАННЯ: післядипломний курс професійного вдосконалення». Провели захід за підтримки МОЗ України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, ГО «Академія розвитку медичної освіти», Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА та Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

До програми заходу включили безкоштовні тренінг-вимірювання (глюкометрія, індекс маси тіла, артеріальний тиск, денситометрія, пульсоксиметрія) та наукову частину. Сама наукова частина була поділена на кілька блоків: «Від профілактики та лікування − до якості життя», «Лікування та профілактика внутрішніх хвороб», «Практичні аспекти контролю симптомів у внутрішній медицині», «Оптимізація лікування внутрішніх хвороб».

Під час наукової частини виступили більше двох десятків провідних вчених у різних напрямках медицини з Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

За результатами проведення тренінг-програми зареєстровані учасники отримали 3 сертифікати відповідних зразків та безцінний досвід, який зможуть використати у повсякденній роботі з пацієнтами.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.

1 1
1 1
1 1
1 1
1 1