Про заходи профілактики захворювання на коронавірус розповідатимуть у навчальних закладах області

За ініціативи Уряду 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах стартує всеукраїнська кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію нашої держави. Головне управління Держпродспоживслужби в області активно також долучилося до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Спеціалісти проводитимуть просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів. Також планується проводити бесіди з батьками, роздавати інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я, як уберегтися від вірусу.

Як повідомив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в  Хмельницькій області Ігор Баланюк, таких інформаційних матеріалів, що підготовлені відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я  з профілактики коронавірусу, управлінням вже надруковано 10 000 примірників.

З початку цього року спеціалісти управління та відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства по запобіганню захворювання на грип, інші вірусні інфекції, в тому числі на коронавірус, провели 423 бесіди з працівниками підконтрольних об’єктів, 5 семінарів-навчань, 3 радіолекції, підготували 7 статей в місцеві друковані видання. Відсьогодні вони долучаться і до всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії поширенню коронавірусу у закладах освіти.

За інформацією Головного управління
Держпродспоживслужби в Хмельницькій області