Нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала у Війтівцях

У рамках реалізації державної програми «Доступна медицина» у Волочиському районі відбулося відкриття новозбудованої Війтовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будівництво якої розпочалося більше року тому.

Реалізовано даний проект за кошти державного та місцевого бюджетів. Загальна вартість об’єкта становить 8 млн. 431 тис. грн.

Новий заклад не лише повністю укомплектований необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, а також забезпечено доступом високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг, комп’ютерною технікою, меблями та медичною апаратурою.

У 2019 році за кошти державного та місцевого бюджетів для потреб амбулаторії придбано новий позашляховик Renault Duster, що дало можливість сімейним лікарям здійснювати виїзди до хворих в населені пункти громади.

На якісну злагоджену роботу нового медичного закладу та запровадження сімейної медицини мешканці Війтовецької громади покладають великі сподівання. Адже незалежно від того чи медична установа діє в обласному, районному центрі чи у селі, лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись в належних умовах.


1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації