На Хмельниччині не підтвердилася одна з двох підозр на захворювання коронавірусної інфекції

Про 2 підозри на захворювання коронавірусної інфекції повідомила заступник голови ОДА Оксана Ситницька під час сьогоднішнього брифінгу. Однак, на момент написання інформації, одна із двох підозр на захворювання не підтвердилася.


1

Наразі особи знаходяться в Хмельницькій інфекційній лікарні. Їм проводяться усі необхідні маніпуляції.

Також Оксана Анатоліївна відмітила, що сьогодні до України повертається все більше людей з-за кордону. Такі громадяни прибудуть і на Хмельниччину, тому заступниця додала, що наразі вирішується питання щодо їх довезення. Дана категорія громадян перебуватиме на постійному контролі, також будуть сформовані відповідні списки та взяті від них зобов’язання щодо перебування на самоізоляції. Ті особи, які не будуть мати можливості самоізолюватися з тих чи інших причин, будуть направлені в місця, де вони зможуть перебувати на час ізоляції. Такі об’єкти визначені в кожному районі.

“Закликаю усіх громадян, які прибули раніше з-за кордону бути свідомими. Намагайтеся самоізолюватися, щоб забезпечити безпеку своїм близьким і людям навколо. Зараз найкращий спосіб не захворіти на коронавірусну інфекцію – це самоізоляція”, – сказала Оксана Ситницька.


1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації