Представники Департаменту охорони здоров’я взяли участь у відеоселекторній нараді МОЗ з регіонами

25 березня Міністерство охорони здоров’я України провело відеоселекторну нараду з регіонами. До участі запросили керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я в регіонах, осіб, котрі координують на місцях надання медичної допомоги при ускладненні епідситуації, пов’язаної з COVID-19, експертів з питань надання анестезіологічної, акушерсько-гінекологічної допомоги, здійснення медико-соціальної експертизи.

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець підкреслив, що необхідно дуже серйозно поставитись до питання захисту від ймовірного зараження хворобою медиків, котрі перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом. Бо, як свідчить світова практика, жодне, навіть високоточне, обладнання не зможе замінити фахівця, котрий, при виконанні службових обов’язків, ризикує й сам інфікуватися COVID-19.

На нараді також проаналізували питання готовності госпітальних баз на місцях до роботи в умовах ускладнення епідемічної ситуації на COVID-19, забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту. Крім того, обговорили питання організації проведення інтенсивної терапії, надання акушерсько-гінекологічної допомоги, організації роботи медико-соціальних експертних комісій. До участі в нараді запросили керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я в регіонах, осіб, котрі координують на місцях надання медичної допомоги при ускладненні епідситуації, пов’язаної з COVID-19, експертів з питань надання анестезіологічної, акушерсько-гінекологічної допомоги, здійснення медико-соціальної експертизи.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.

1
1