Медичні заклади області отримали додаткову партію обладнання та засобів захисту

Про це повідомила заступниця голови адміністрації Оксана Ситницька під час брифінгу щодо ситуації з коронавірусом.

Заступниця голови проінформувала, що наразі продовжується робота щодо забезпечення працівників медичних закладів засобами індивідуального захисту. Так, сьогодні передано Центру екстреної медичної допомоги 1348 масок типу N95 (прирівнюються до респіраторів типуFFP2) та 133 захисних костюми.


1

Крім того, на пропозицію Президента Володимира Зеленського відгукнулася соціально-відповідальна компанія ТОВ «Епіцентр К», яка в рамках співпраці із обласною державною адміністрацією, передала інфекційній лікарні: холодильники (10 шт); пральні машини (2 шт); рентген апарат переносний; ЕКГ (3 шт); матраци (150 шт); постільну білизну (200 комплектів).

«Ми визначаємо потребу, яка на сьогодні є в медзакладах області, і намагаємося максимально її  забезпечити як власними силами, так і за участі бізнесу та небайдужих громадян», – додала Оксана Ситницька.

Також вона повідомила, що на сьогоднішній день ситуація в області залишається стабільною. Наразі в інфекційній лікарні перебуває 2 особи з підозрою на COVID-19.

«Ми розуміємо, що очікування якихось негативних результатів щодо поширення захворюваності все ж таки є, але ми намагаємося мінімізувати ризики і це в тому числі відповідальність кожного з нас», – сказала посадовиця.


1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації