На 27 березня в області зареєстрованою 6 пацієнтів з підозрою на COVID-19

Наразі на Хмельниччині зареєстровано 6 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, 4 з них виявлені сьогодні. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька під час щоденного он-лайн брифінгу.


1

Посадовиця зазначила, що, на щастя, в області досі немає лабораторно підтверджених випадків COVID-19, але зважаючи на загальноукраїнську тенденцію до збільшення захворюваності, поява хвороби в області – це лише справа часу. У зв’язку із цим вона закликала всіх максимально дотримуватися засторог та рекомендацій лікарів, обмежити свої контакти з друзями та знайомими, уникати місць масового скупчення людей.

“Пам’ятайте, що всі ці заходи допоможуть захистити як особисто вас, так і ваших рідних та близьких, адже лікарі наголошують, що хвороба може протікати у легкій формі, а тому ви, самі того не бажаючи, можете переносити вірус, наражаючи на небезпеку своє оточення. Влада запровадила усі можливі заходи для дотримання режиму карантину. Тепер від кожного з нас залежить, наскільки ми зможемо втримати стабільну ситуацію в області, наскільки ми зможемо мінімізувати кількість випадків захворювання,”- наголосила Оксана Анатоліївна.

Окремо, заступниця звернула увагу мешканців області на те, що в умовах ускладнення епідемічної ситуації значно зросло навантаження на лікарів Хмельницької інфекційної лікарні. Саме тому вона закликала звертатися на “гарячу” телефонну лінію лікарні виключно для отримання медичних консультацій з питань коронавірусної інфекції і на відволікати лікарів питаннями, що не належать до їх компетенції.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації